Mavi Tuna Medikal

Gizlilik İlkeleri

Gizlilik İlkeleri

Müşterilerimizin www.mavitunamedikal.com sitemize  vermiş olduğu bilgilerin gizliliği, korunması ve ilgili diğer hususlarda aşağıda cari kuralları belirtilen Gizlilik Politikası benimsenmiştir.

 •  Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre Yalova Mavi Tuna Medikal LTD. ŞTİ. ve/veya ilgili Kart Kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili Banka ve benzeri Kart Kuruluşları‘nca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir (Yalova Mavi Tuna Medikal tarafından görülmez ve kaydedilmez)
   
 • Müşterilerimizin Sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler  üçüncü kişiler ve diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez     
 •  Üyelerimize-Müşterilerimize ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri (telefon, adres, e-mail vs) ve diğer kişisel bilgiler Sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün/hizmetlerin Yalova Mavi Tuna Medikal LTD. ŞTİ. tarafından verilebilmesi/satımı, ürün/hizmet ücret-masrafı tahsilatları ve çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, satış ve kartlandırma uygulamaları için süresiz olarak kayda alınabilir, Yalova Mavi Tuna Medikal LTD. ŞTİ. ve belirtilen kuruluşlar nezdinde saklanabilir, işlenebilir, gerekli görülen hal-yer ve zamanda paylaşılabilir ve kullanılabilir.
 •  www.dependturkiye.com üyeliğinden ayrılmak için dependturkiye’nin gönderdiği tüm e-postalarda yer alan “üyelikten ayrıl” linkini kullanabilirsiniz.
 •  Sitemizin diğer internet-web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait gizlilik-güvenlik politikası ve kullanım şartları geçerlidir; Sitemizden reklam, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan yalova mavi tuna medikal limited şirketi  sorumlu değildir.
 •  İade edilecek ürünler için fatura ibraz etmek zorunludur
 •  Sitemizden satın alınan ürünler için ödeme sadece kredi kartıyla ve Sitemizde belirtilen diğer yöntemler ile yapılabilir
   
 •  Ek bilgi almak istediğiniz konularda aşağıda belirtilen telefon ve adres bilgilerinde bize ulaşa bilir siniz.     
                                              
  WEB:www.mavitunamedikal.com

  Müşteri Hizmetleri: 0 226 812 83 86 

        Adres : Fevzi Çakmak Mahallesi. Fırın sokak. NO:20\B YALOVA