Mavi Tuna Medikal

Ödeme ve Teslimat Koşulları

Ödeme ve Teslimat Koşulları

Sitelerimizde alışveriş yaparken güvenli bir şekilde kredi kartınızı kullanabilirsiniz. Kredi kartı kullanımında, en son geliştirilen şifreleme yöntemleri 128 bit SSL ve çalıntı kredi kart numarası kullanımını engelleyen CVC2 kimlik kontrolü uygulaması ile, ödeme altyapısında %100 güvenlik sağlanmıştır.

Havale/EFT
Ödemelerini Kredi Kartı ile yapmak istemeyen kullanıcılarımız Havale/EFT seçeneği aracılığıyla güvenli bir şekilde ödemelerini gerçekleştirebilirler. Aşağıda banka hesap bilgilerimizi bulabilirsiniz.

Garanti Bankası Yalova Şubesi
YALOVA MAVİTUNA SAĞLIK HİZ.MEDİKAL LTD.ŞTİ
Şube Kodu:247
Hesap No: 6298203
IBAN: TR 85 0006 2000 2470 0006 2982 03

 Kapıda Ödeme
Ödemelerini ürün kendilerine ulaştığında, kapıda yapmak isteyen kullanıcılarımız, aracı kargo firması tarafından tahsil edilen 5 TL ek ücret karşılığında bu seçeneği kullanabilirler.

TESLİMAT
Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra  (Pazartesi-Cumartesi) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin Yalova'ya uzaklığına göre de kargo şirketinin belirlemiş olduğu(1-3 )gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Bize ulaşan siparişler kargo aracı firmaları tarafından taşınmaktadır. Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.  Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir. Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir.  Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir. Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 1 (bir) en fazla 3 (üç) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye gönderilmez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir. Yurtdışına teslimat yapılmamaktadır.

  • Grev, lokavt, tabii afetler, ayaklanma, halk hareketleri, nükleer risk ve tehlike, savaş, istila, ihtilal, iç savaş, sabotaj ve yangın halleri gibi olağanüstü durumlarda ve alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir.
  • Siparişinizi resimli bir kimlik ibraz ederek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz.
  • Lütfen ürününüzü teslim alırken kargo kutusunu açınız ve içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olunuz. Herhangi bir aksilik durumunda kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü geri gönderiniz. Müşteri Hizmetlerimiz size yardımcı olacaktır.
  • Sitelerimizde alışveriş yaparken güvenli bir şekilde kredi kartınızı kullanabilirsiniz. .
  • Teslimat anında belirttiğiniz adreste siz yoksanız, siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir.
  • Teslimat anında adreste kimse bulunmazsa, kargo şirketi görevlisi size kargo şirketinin telefon numarasını içeren bir haber notu bırakacaktır. Haber notunun bırakılmasını takip eden iş günü itibariyle aynı adrese ikinci uğrama gerçekleştirilecektir. 2 gün içinde Kargo firmasının Müşteri Hizmetlerini arayıp evde siparişinizi teslim alabileceğiniz saat dilimini bildirdikten sonra teslimat gerçekleştirilecektir.
  • Sipariş verdikten sonra teslim alacak kişi değiştirilememektedir. 
  • Teslimat adresi olarak "internet cafe", "herhangi bir kahvehane", "kargo şirketlerinin şube adresleri" veya "herhangi bir umuma açık alan" belirtilmiş ise sipariş iptal edilecek ve bu adreslere teslimat yapılmayacaktır.